Mar 18, 2012

Prvni vlastovka jarni vibrace udelaVlastně si nejsme jistí, jestli sobotní Vibrator byl první jarní, nebo poslední zimní. Ale podle počasí venku to vypadalo spíše na tu první variantu. O to víc nás potěšilo, kolik z vás mělo chuť se s námi během vysílání spojit. Jsme rádi, že jste si i v tak příjemném počasí vzpomněli na svého FM-kamaráda! 129. Vibrator nás čeká zase v sobotu a snad i podobná předpověď počasí, hurá! Přihazujeme ještě několik tipů na následující dny:


ÚT 20/3
Art Prague 2012 - 11. ročník veletrhu současného umění v galerii Manes (do NE 25/3)
-&---&---&-
Výstava Roberta Carritherse The Groovy dada lounge revisited (do 20/4) ve Fotograf Gallery, Školská 28. „Po jedněch schodech se šlo do nebe a po druhých do pekla,“ říká Robert Carrithers o budově na newyorské ulici St. Mark's Place s číslem 57. Dům, v jehož sklepení se na přelomu 70. a 80. let skrýval Club 57, kreativní laboratoř všech non-konformních volnomyšlenkářů z East Village, totiž patřil ústředí polské katolické církve.


ST 21/3
Pecha Kucha Night Prague vol. 28 v kinu Aero
-&---&---&-
Bohemian like you: Prinzhorn Dance School (UK), Prince of Tennis (CZ) v MeetFactory


PÁ 23/3
Flow & Oliver Koletzki & Fran v Roxy
-&---&---&-
O ZLATOU PÁLKU / SCHLÄGER WAHNSINN v Cafe v Lese
LΞON PΛRDRADQOHSKIPING PONG CLUB PRAGUE
-&---&---&-
Lunchmeat Festival 2012 v MeetFactory a  bio Oko
Incite (DE) & Nikka  &  Alba G. Corral (ES)  &  DMX Krew (UK)  &  SPAM (CZ)  &  Henry Homesweet (uk)  &  Computadora (es)  &  Hecq (DE)  &  Florence To (UK)  &  Kode9 (UK)
-&---&---&-
DEAD HORSE - Radosť, Bratislava
Djs : Bad Mojo (Splash.sk) & Michael Priest (Hochspannung!)SO 24/3
BEATCASE w/ RUSTIE (NMBRS/WARP UK) v Roxy
+ DJs Ghonzales & Tuco, Smack, VJ Shivaki


No comments: